Bc. JANA <strong>JUSKOVÁ</strong>
Bc. JANA JUSKOVÁ

Tretí rok študujem dentálnu hygienu na Fakulte zdravotníctva Prešovskej univerzity a aj napriek náročnému štúdiu sa snažím svoje schopnosti neustále rozširovať. Absolvovala som štvorsemestrálnu odbornú prax na oddelení dentoalveolárnej a maxilofaciálnej chirurgie vo fakultnej nemocnici J.A. Reimanna v Prešove, ako aj prax na súkromnej klinike nadšenca nových technológií, MUDr. Alexandra Medzihradského v Košiciach.

Aktívne sa zúčastňujem na projekte Zdravý úsmev, v rámci ktorého deti v školskom a predškolskom veku edukujeme v oblasti orálnej hygieny. To isté sa však týka každého klienta – keďže si uvedomujem dôležitosť prevencie, vždy vysvetlím aj prečo problém vznikol a ako možno predísť jeho opakovaniu.

Väčšinou potom nasleduje to, čo je pre mňa najväčšou odmenou – šťastný úsmev pacienta.

O nás

Srdcom našej zubnej kliniky, jej garantom a našou inšpiráciou, je Doc. MUDr. Martin Tvrdoň CSc. Sme špecializovaný tím zubárov s dlhoročnou praxou, vďaka ktorej máte istotu špičkovej starostlivosti za férovú cenu. Našim cieľom je však ponúknuť vám omnoho viac, aby ste sa pri návšteve zubnej kliniky Dr. Martin cítili ako u SVOJHO zubára.KONTAKT

Parkovanie zdarma na vyhradených miestach