V roku 2012 som ukončila štúdium odboru zdravotnícka asistentka na Strednej zdravotníckej škole v Bratislave. Pracovala som na lôžkovom, gynekologickom a chirurgickom oddelení, starala som sa o deti, aj o dlhodobo chorých.

Asistenčná prax v klasickej stomatológii mi dala vedomosti, ktoré na klinike uplatňujem ako asistentka pri stomatochirurgických zákrokoch a v súčasnosti si ich rozširujem štúdiom ošetrovateľstva na vysokej škole. Pri svojej práci sa okrem iného zameriavam aj na edukáciu a starostlivosť o pacientov po operačných zákrokoch.

Nielen odborné ale aj osobné skúsenosti získané praxou sa v práci snažím využiť. Mojim cieľom je, aby naši klienti odchádzali nielen s pocitom dokonale odvedenej práce, ale aj najlepšími dojmami.

O nás

Srdcom našej zubnej kliniky, jej garantom a našou inšpiráciou, je Doc. MUDr. Martin Tvrdoň CSc. Sme špecializovaný tím zubárov s dlhoročnou praxou, vďaka ktorej máte istotu špičkovej starostlivosti za férovú cenu. Našim cieľom je však ponúknuť vám omnoho viac, aby ste sa pri návšteve zubnej kliniky Dr. Martin cítili ako u SVOJHO zubára.KONTAKT

Parkovanie zdarma na vyhradených miestach