MDDR. DANA GABAJOVÁ - Dr. Martin zubná klinika - Bratislava
MDDR. DANA <strong>GABAJOVÁ</strong>
MDDR. DANA GABAJOVÁ

Štúdium zubného lekárstva som ukončila na Univerzite P. J. Šafárika v Košiciach v roku 2016. Tento odbor v súčasnosti ponúka nespočetné možnosti ďalšieho vzdelávania a nadobúdania zručností, čo som aktívne využívala už počas štúdia absolvovaním mnohých odborných školení, stáží, kongresov a workshopov. Okrem práce v súkromnej zubnej ambulancii som mala možnosť pracovať v tíme lekárskej služby prvej pomoci. Zameriavam sa na estetickú stomatológiu, protetiku, endodonciu a detské zubné lekárstvo.

Školenia a workshopy:

  • Estetika v každodennej praxi, MUDr. El Labadidy Adel (Chopok, 2014)
  • Nové jednoduché koncepty estetickej rehabilitácie, MUDr. Marcelo Balsamo, PhD. (Žilina, 2014) –
  • Medzinárodné parodontologicko– implantologické– čeľustno– ortopedické–protetické stretnutie, prof. MUDr. Neda Markovská, PhD., MUDr. Jozef Ivančo, Csc. (Košice, 2015)
  • Anatomická stratifikácia (Vincenzo Vanini), MUDr. Maxim Stošek (súbor 6-tich praktických workshopov, Košice, 2015)
  • Súčasné kompozity a adhezívne systémy, MDDr. Július Ročkár (Košice,2015)
  • Dental Summit, (prehľad najmodernejších postupov v protetike a v parodontológií), MUDr. Radek Mounajjed, MUDr. Daniel Černý a kol. (Praha, 2015)
  • STUDIO 32 – soukromá zubní klinika, stáž pod vedením MUDr. Škrdlanta J., (13.-17.7.2015, Praha)

O nás

Srdcom našej zubnej kliniky, jej garantom a našou inšpiráciou, je Doc. MUDr. Martin Tvrdoň CSc. Sme špecializovaný tím zubárov s dlhoročnou praxou, vďaka ktorej máte istotu špičkovej starostlivosti za férovú cenu. Našim cieľom je však ponúknuť vám omnoho viac, aby ste sa pri návšteve zubnej kliniky Dr. Martin cítili ako u SVOJHO zubára.KONTAKT

Parkovanie zdarma na vyhradených miestach