21.12.2020

Ako vybrať darček, ktorý bude robiť radosť po celý život

Nestihli ste ešte nakúpiť darčeky? Nestresujte sa kvôli hľadaniu toho pravého darčeka pre vašich blízkych alebo pre seba. Dokonalým darčekom môže byť vysnívaný úsmev, po ktorom človek dlhodobo túži a bude ho tešiť aj po zbytok života.

Dr. Martin si pre vás pripravil niekoľko tipov na darčeky, ktoré vyčarujú úsmev na tvári a viete ich kúpiť aj počas lockdownu.

Prispejte na neviditeľný strojček Invisalign

Invisalign  je ideálny pre všetkých, ktorých trápia menšie i väčšie nedokonalosti úsmevu spôsobené krivými zubami. Je omnoho praktickejší a estetickejší ako bežný strojček na zuby. Vieme, že táto investícia do dokonale rovného úsmevu, však nie je malá. Práve preto sa Dr. Martin rozhodol s týmto darčekom pomôcť. Ak darujete niekomu z vašich blízkych časť celkovej sumy na rovný úsmev, Dr. Martin vám naň prispeje až do výšky 1000eur. Stačí nám len zavolať a zakúpiť u nás darčekovú poukážku, ktorú vám zašleme na mail.

poukazka

Prispejte vašim rodičom alebo prarodičom na fixáciu protézy

Rodičov a ľudí v staršom veku často zvykne potrápiť zle držiaca protéza, kvôli ktorej si nemôžu užívať bežné činnosti naplno. Lepenie protézy môže tento problém vyriešiť len krátkodobo a taktiež im uberá na kvalite každodenného života. Ideálnym riešením je fixácia protézy na miniimplantáty, ktoré protézu udržia pevne na mieste a človek si užíva všetky činnosti tak, ako s vlastnými zubami. Okrem každodenného komfortu tak vašim rodičom darujete aj spokojný úsmev a chvíle radosti.

Zdravý úsmev poteší každého

Keďže odporúčame absolvovať dentálnu hygienu aspoň dvakrát ročne, je vhodným a praktickým darčekom pre všetkých, ktorým na svojom úsmeve naozaj záleží a chcú si ho udržať v zdraví. Dentálna hygiena je navyše dôležitá pre odhalenie kazov a zápalov ešte v ich zárodku, takže je kľúčová aj pre celkové zdravie a imunitu človeka.

poukazky

Darujte dokonale biely hollywoodsky úsmev

Poukážka na bielenie zubov je vhodným darčekom pre každého, kto si potrpí na dojme, ktorý pri úsmeve zanechá.  Biely úsmev dokáže rozžiariť celú tvár a má úzky súvis so sebavedomím a komfortom.

Prvým krokom k vysnívanému úsmevu môže byť práve vstupné vyšetrenie, alebo darček v podobe poukážky na niektorú z našich služieb. Navštívte nás a potešte seba alebo svojich blízkych úsmevom, ktorý dokáže zmeniť život 📲 0902 605 900   

Máte otázku? Kontaktujte nás, pomôžeme vám nájsť správnu odpoveď a najvhodnejšie riešenie.

Zavolajte nám Napíšte nám