MUDr. Martin Kafka

implantológ

Po ukončení štúdia stomatológie na Univerzite P.J. Šafárika v Košiciach v r. 2005 som pôsobil 4 roky na klinike stomatológie a maxilofaciálnej chrirurgie v Martine, kde som nadobudol predovšetkym chirurgickú prax, ktorá ma profesne nasmerovala k implantológii, na ktorú sa dodnes špecializujem. Následne som pôsobil ako stomatológ-implantológ na popredných stomatologických klinikách na Slovensku.

Špecializujem sa na implantológiu a chirurgickú stomatológiu, a na základe dlhoročných skúseností je mojou ambíciou nájsť riešenie pre každého pacienta.

Počas svojej 11 ročnej praxe som navštívil desiatky seminárov, školení a kongresov, ktoré ma vždy posunuli vpred aby som pacientom mohol poskytnúť ešte lepšie ošetrenie. Som presvedčený, že na základe profesionálneho individuálneho prístupu k pacientovi môže každý odchádzať s úsmevom bez traumy z náročných a bolestivých zákrokov.

Náš tím šikovných ľudí

Srdcom našej zubnej kliniky, jej garantom a našou inšpiráciou, je Doc. MUDr. Martin Tvrdoň CSc. Sme špecializovaný tím zubárov s dlhoročnou praxou, vďaka ktorej máte istotu špičkovej starostlivosti za férovú cenu. Našim cieľom je však ponúknuť vám omnoho viac, aby ste sa pri návšteve zubnej kliniky Dr. Martin cítili ako u SVOJHO zubára.