Kedy je čas na kompletnú rekonštrukciu chrupu?

Prestali ste sa usmievať, pretože vám chýba viacero zubov, alebo vás trápi niekoľko väčších problémov s vašim chrupom, ktoré ste doteraz odkladali?

Riešte váš problém, kým sa ešte viac nezhorší a objednajte sa na vstupné vyšetrenie zadarmo.

Na vstupnom vyšetrení vám náš stomatológ urobí komplexné vyšetrenie chrupu a vysvetlí vám, koľko krokov vás delí od krásneho a zdravého úsmevu.

Po jednotlivých krokoch až k vysnívanému novému úsmevu

Na základe vášho liečebného plánu, ktorý vám zostaví lekár v spolupráci s personálnou koordinátorkou začneme postupne plniť jednotlivé kroky celkovej rekonštrukcie chrupu. Vaša personálna koordinátorka bude po celý čas na liečbu dohliadať a bude vám nápomocná pri všetkých vašich otázkach.

Ako prebieha kompletná rekonštrukcia chrupu?

1Úvodné zákroky a ošetrenia

Najskôr prejdete zákrokmi a ošetreniami, ktoré sa postarajú o zdravie vášho chrupu a zaistia vášmu úsmevu zdravý a pecný základ.

2Nové implantáty

Následne prichádza čas na implantáty a protetické práce.

3Nový krásny úsmev

Neskôr doladíme estetiku vášho chrupu bielením, fazetami alebo korunkami.

Vďaka nášmu vlastnému laboratóriu a technikovi Danielovi Šulanovi, ktorý je špičkou vo svojom odbore, vieme váš úsmev dotiahnuť do úplnej dokonalosti tak, aby do bodky spĺňal vaše predstavy.

V prípade, že máte zo zákrokov strach, môžete využiť možnosť absolvovania zákrokov v celkovej anestézii.

Ako takáto kompletná rekonštrukcia chrupu vyzerá?

Nové úsmevy často nemenia len sebavedomie, ale aj životy našich pacientov. Pozrite si niekoľko celkových rekonštrukcií chrupu od Dr. Martina ‐ zubára s najlepším menom.

Objednajte sa