Veríte na zubné víly?

My na klinikách Doktor Martin na nich nielen veríme, ale aj im veríme. Ich úlohou je zoznámiť vás s liečbou vášho problému a prejsť si s vami jednotlivé špecifikácie všetkých možných zákrokov. Či už ide o medzery, nedokonalý chrup alebo pigmentáciu, rady vám so všetkým odborne poradia.

 

Chýbajúci zub nemusí byť nočná mora. Naše zubné víly vám poradia s výberom vhodného implantátu a vysvetlia rozdiely medzi jednotlivými druhmi. Navyše si s vami krok po kroku prejdú celý proces liečby, čize naozaj sa nie je čoho báť.

Rezervujte si termín konzultácie u personálnych koordinátoriek

REZERVUJTE SI TERMÍN KONZULTÁCIE U PERSONÁLNYCH KOORDINÁTORIEK

Viete, na čo slúžia zubné fazety?

Jednoducho prekryju nedokonalosti vašich zubov. Ak vám však takéto objasnenie nestačí, objednajte sa na konzultáciu k našim zubným vílam , ktoré vám nielenže odporučia správnu liečbu ale vám aj bližšie vysvetlia celý priebeh liečby. Prestaňte schovávať svoj úsmev.

Rezervovať si termín na fazety

O rovných zuboch už nemusíte iba snívať. Stačí prísť k nám na kliniku, kde sa o vás postarajú zubné víly. Prevedú vás celým procesom liečby vášho úsmevu, vysvetlia výhody strojčeka a zodpovedia všetky otázky.

Dohodnite si termín na bezplatnú konzultáciu

Pravidelná dentálna hygiena je už u mnohých samozrejmosťou. Aby ste však mali komfort, ako sa u zubára s najlepším menom patrí, postarajú sa o vás naše zubné víly. Tie vás prevedú celý procesom, zodpovedajú všetky vaše otázky a pridajú aj rady o správnej starostlivosti.

Rezervujte si termín na dentálnu hygienu