Veríte na zubné víly?

My na klinike Doktor Martin na nich nielen veríme, ale im aj veríme. Ich úlohou je zoznámiť Vás s liečbou Vášho zubného problému a prejsť si s Vami jednotlivé špecifikácie všetkých možných zákrokov.

Či už ide o medzizubné medzery, nedokonalý chrup alebo pigmentáciu zubov, naše školené personálne koordinátorky Vám so všetkým rady pomôžu a odborne poradia.

Personálne koordinátorky na klinike Doktor Martin

  • Rýchla a jednoduchá rezervácia termínu.
  • Odborná pomoc a konzultácia.
  • Vysvetlenie priebehu zubných zákrokov.
  • Špecifikácia ošetrení chrupu na našej klinike.

V čom vám pomôžu personálne koorinátorky?

Chýbajúci zub nemusí byť nočná mora. Naše zubné víly Vám poradia s výberom vhodného implantátu a vysvetlia rozdiely medzi jednotlivými druhmi. Navyše si s Vami krok po kroku prejdú celý proces liečby.

REZERVUJTE SI TERMÍN KONZULTÁCIE U PERSONÁLNYCH KOORDINÁTORIEK

Viete, na čo slúžia zubné fazety?

Jednoducho prekryjú nedokonalosti vašich zubov. Ak Vám však takéto objasnenie nestačí, objednajte sa na konzultáciu k našim koordinátorkám, ktoré Vám nielenže odporučia správnu liečbu, ale Vám aj bližšie vysvetlia celý priebeh liečby. Prestaňte schovávať svoj úsmev.

Rezervovať si termín na fazety

A čo neviditeľný strojček?

O rovných zuboch už nemusíte iba snívať. Stačí prísť k nám na kliniku, kde sa o Vás postarajú zubné víly. Prevedú Vás celým procesom liečby Vášho úsmevu, vysvetlia výhody strojčeka a zodpovedia všetky otázky.

Dohodnite si termín na bezplatnú konzultáciu

Nezabudnú ani na dentálnu hygienu

Pravidelná dentálna hygiena je u mnohých samozrejmosťou. Aby ste však mali najvyšší komfort, ako sa u zubára s najlepším menom patrí, postarajú sa o Vás naše zubné víly. Tie Vás na úvod prevedú celý procesom, zodpovedajú všetky Vaše otázky a pridajú užitočné rady o správnej dentálnej starostlivosti.

Rezervujte si termín na dentálnu hygienu

Bezplatná konzultácia

Chcete sa o možnostiach poradenstva na našej klinike dozvedieť viac? Vyplňte objednávkový formulár alebo nám zavolajte. Objednáme Vás na úvodnú konzultáciu ZADARMO. Naše školené personálne koordinátorky Vám zodpovedia všetky otázky a vysvetlia Vám, ako u nás prebiehajú jednotlivé zákroky a ošetrenia.

Objednajte sa na konzultáciu

Profesionálne odstraňovanie zubného povlaku a kameňa sa odporúča vykonávať pravidelne. Zubný kameň sa odstraňuje ultrazvukom, v prípade potreby sa na odstránenie zvyškov kameňa používajú manuálne nástroje. Zubný povlak sa odstraňuje pieskovaním.

Bielenie zubov nie je bolestivé. Pred procedúrou sa na ďasná a pery nanáša ochranný krém, ktorý chráni mäkké tkanivá pred účinkom bieliaceho gélu a lampy. Po bielení zubov sa môže objaviť prechodná citlivosť chrupu. Prevenciou pred vznikom bolesti zubov je nanášanie bezfarebného fluoridového laku na chrup ihneď po bielení.

Amalgám má dobré mechanické vlastnosti, vďaka čomu je vhodný najmä na plombovanie zadných zubov. Po zhotovení plomby musí v ústach stuhnúť. Jeho nevýhoda je estetický aspekt a riziko odlomenia časti zuba pri rozsiahlych plombách.

Dieťa by malo absolvovať prvú preventívnu prehliadku v čase, keď má prerezané všetky mliečne zuby. Ak má rodič pochybnosti alebo otázky, je možné prísť aj skôr.

V súčasnosti je možné vykonať takmer všetky stomatologické zákroky a ošetrenia bezbolestne. Slúžia na to predovšetkým lokálne anestetiká, ktoré sa aplikujú podľa charakteru zákroku sprejom alebo injekčne.