Prečo má u nás každý pacient svoju personálnu koordinátorku?

Po vstupnom vyšetrení nemusí mať každý pacient jasno v tom, čo ho čaká a kedy konečne uvidí v zrkadle svoj vysnívaný nový úsmev. Práve v týchto chvíľach vám je oporou personálna koordinátorka, ktorá vás bude sprevádzať celou liečbou, odpovie na vaše otázky a vysvetlí vám aj to, prečo je jedna korunka vhodnejšia ako druhá a aký je rozdiel medzi jednotlivými značkami implantátov.

Liečebný plán u stomatológa

Nechajte si na mieru zostaviť liečebný plán a vaša personálna koordinátorka vás prevedie jednotlivými krokmi celej liečby. Naplánuje návštevy a zákroky tak, aby ste na klinike strávil čo najmenej času, a tým pádom vám šetrí čas aj financie. Personálna koordinátorka je najefektívnejšia cesta k vášmu vysnívanému novému úsmevu.

Koľko bude stáť liečba chrupu?

Pri jednotlivých zákrokoch vám vaša personálna koordinátorka pomôže s výberom použitých materiálov a vysvetlí vám rozdiely v ich kvalite a cene. Potom spolu s vami vyberie to najideálnejšie riešenie a stanoví finálnu cenu vašej liečby.

Objednajte sa

Aký bude postup a dĺžka mojej liečby?

Vaša personálna koordinátorka vám vopred predstaví celý liečebný plán a rozdelí ho na jednotlivé návštevy našej kliniky tak, aby liečba prebiehala podľa vašich predstáv.

Máte záujem o rozsiahlejšiu rekonštrukciu chrupu a radi by ste si nechali vypracovať liečebný plán? Kontaktujte jednu z našich personálnych koordinátoriek, rady vám zodpovedajú všetky otázky a prevedú vás vašou liečbou.