Balík pre rodinu

Je úplne prirodzené, že sa chcete postarať o celú rodinu. Poradíme vám, ako na to.

Existujú isté rozdiely. Dospelým napríklad stačí jedna preventívna prehliadka za rok, pre deti to však neplatí. Od toho, ako sa vyvinie ich chrup, záleží mnohé, a tak je pravidelná kontrola mimoriadne dôležitá. Rodinný balík preto obsahuje jednu preventívnu prehliadku pre rodičov ročne, ale dve preventívne prehliadky pre deti.

To isté platí aj pri dentálnej hygiene. Vďaka nej totiž ušetríte peniaze a oplatí sa jej venovať aj z estetických dôvodov. V rámci rodinného balíka má preto každý člen rodiny garantované dva cykly dentálnej hygieny ročne.

Súčasťou dentálnej hygieny je aj inštruktáž, v rámci ktorej vám ukážeme, ako sa o svoje zuby máte starať a poskytneme vám aj vhodné vybavenie. Súčasťou rodinného balíka preto sú nielen dve balenia zubnej pasty, ale aj štyri zubné kefky, ktoré ako klinika odporúčame – jedna pre každého z vás.

Azda najdôležitejšie však je, že budete pri liečbe zvýhodnení a budete si môcť prednostne vybrať termín, ktorý vám vyhovuje. Rovnako vám včas pripomenieme, že termín vašej návštevy sa blíži.

Naše služby