Detská stomatológia

ROBÍME VŠETKO PRE NAJMENŠÍCH PACIENTOV

Na málo čom záleží tak, ako na tom, aby vaše dieťa malo zdravý chrup. Na termín prvej návštevy však môžete čakať pol roka, ba aj rok. Našťastie, na klinike Doktor Martin na našich najmenších čaká nielen špičková starostlivosť, ale aj ideálne prostredie a skvelý prístup. A to všetko bez zbytočného čakania. Zoznámte sa s MUDr. Beou Marčanovou.

Spolu a postupne: Ako vyzerá prvá návšteva

Kvalitu nášho tímu považujeme za kľúčovú a preto sa vášho potomka ujme práve ona, stomatologička špeciálne vyškolená na starostlivosť o deti. Kristína najprv Vaše dieťa prevedie po celej klinike a ukáže mu jej vybavenie aj tajné zákutia.

Keď sa zoznámia a nájdu si k sebe cestu, môžeme pokračovať. Uvedomujeme si, že starostlivosť o deti je špecifická, preto pokladáme za samozrejmé, že počas celého ošetrenia môžete byť prítomní.

Na našej klinike nájdete všetko potrebné: či už ide o vyšetrenie chrupu, konkrétne zákroky alebo domácu starostlivosť. Sme pripravení dozrieť na zdravý vývoj chrupu vášho dieťaťa a nestrácame čas. Platí totiž zlaté pravidlo: čím skôr nás navštívite, tým menej často nás budete musieť navštevovať.

Vďaka tomu, že starostlivosti o najmenších klientov sa venuje práve Kristína, vieme všetko o špecifikách detského pacienta.Stomatológ musí byť nielen zručným zubárom, ale aj výborným psychológom a dobrým kamarátom.

Bezbolestne a s dobrým pocitom

Robíme všetko preto, aby sa návšteva našej kliniky zmenila na príjemný zážitok.

Zoznámime sa najprv s kreslom, ktoré pripomína skôr čarovnú stoličku, zistíme, čo všetko je potrebné urobiť, a porozprávame sa o tom, čo nás čaká.

Vieme, aké dôležité je pripraviť dieťa na akýkoľvek zákrok a vďaka vyškoleným členom tímu vieme presne, ako na to. Urobíme všetko nielen pre pohodlie vášho dieťaťa, ale aj vás samotných — práve preto samotnému vyšetreniu predchádza rozhovor o vašich predstavách.

Záleží nám na tom, aby všetko prebehlo hladko a bezbolestne, preto vášmu potomkovi vždy pred zákrokom podáme premedikáciu, vďaka ktorej všetok strach zmizne. Vo výnimočných prípadoch používame aj narkózu, o podanie ktorej sa, samozrejme, postarajú kvalifikovaní členovia nášho tímu.

Skrátka, po návšteve zubára ostane len dobrý pocit.

Čo je najdôležitejšie?

Pri starostlivosti o detských pacientov je pre nás kľúčová vzájomná dôvera medzi pacientom, rodičom a klinikou.

Rovnako dôležitá je však aj hravosť a trpezlivosť. Naším spoločným cieľom je koniec-koncov vychovanie zodpovedného dieťaťa, ktoré sa odmalička prirodzene a s radosťou stará o vlastný chrup. Prvá návšteva je prvým a o to dôležitejším krokom. Nestrácajte čas a objednajte sa u Kristíny čo najskôr.

Naše služby

 Hlasujte za
Miss Úsmev a
vyhrajte!