Zbavte sa všetkých nedokonalostí na zuboch a radujte sa z prirodzene krásneho úsmevu každý deň. Kompozitné fazety sú skvelým estetickým riešením vašich zubných ťažkostí. Fazety odstránia nerovnosti chrupu, opticky a funkčne zlepšia postavenie zubov a zmenia ich zafarbenie.

Fazety esteticky upravia chrup do želaného tvaru a postavenia – dokážu prekryť aj úzke medzery medzi zubami. Ošetrenie je rýchle a bezbolestné – zuby po ňom vyzerajú prirodzene a dokonale splynú s vaším vlastným chrupom.

Životnosť faziet je veľmi individuálna. V prípade správnej zubnej hygieny a pri pravidelných preventívnych kontrolách je ich životnosť prakticky neobmedzená. 

Kompozitné zubné fazety pre krásny prirodzený úsmev

  • Rýchla úprava chrupu do želaného tvaru.
  • Zmena zafarbenia chrupu.
  • Neinvazívne bezbolestné ošetrenie.
  • Dlhodobé estetické výsledky.
  • Fazety vyplnenia medzery medzi zubami.
  • V prípade poškodenia kompozitnej fazety expresná výmena.

Priebeh zákroku – nasadenie kompozitných faziet

1Vstupná konzultácia

Kontaktujte nás spôsobom, aký vám najviac vyhovuje a my sa vám obratom ozveme späť. Objednáme vás na úvodnú konzultáciu k odborníkovi, ktorý zodpovie všetky vaše otázky o kompozitných fazetách.

2Úvodné vyšetrenie

Prebehne úvodná konzultácia a vyšetrenie, či ste vhodným kandidátom na nasadenie faziet. Následne vám bude vysvetlený priebeh zákroku a možnosti výberu fazety, ako aj jej výsledného farebného odtieňa.

3Liečba

Kompozitné fazety sa zhotovujú priamo v ústnej dutine pacienta za pomoci fotokompozitnej výplne. Zuby nie je potrebné skenovať, a tak sa fazety vytvoria priamo počas ošetrenia – nečaká sa na ich výrobu, ako je to v prípade keramických faziet. V porovnaní s keramickými fazetami je to však menej trvácne a estetické riešenie.

Bezplatná konzultácia

Chcete sa o cene fotokompozitných faziet a ich výhodách dozvedieť viac? Objednajte sa k nám na úvodnú konzultáciu ZADARMO. Naši špecialisti zodpovedia všetky vaše otázky a vysvetlia vám, ako prebieha výroba a nasadenie faziet.

Objednajte sa na bezplatnú konzultáciu

Najčastejšie otázky o kompozitných fazetách

Kompozitná fazeta je vyrobená z kompozitného materiálu a môže byť umiestnená lekárom ihneď (zastavaná v ústach).

O cene jednotlivých druhov faziet Vás radi informujeme osobne na našej klinike.

Poznáme fazety kompozitné a keramické. Základný rozdiel je v tom, že kompozitné fazety je možné urobiť priamo (u zubára počas jednej návštevy) a keramické sú zhotovené nepriamou metódou (v zubnom laboratóriu).

Pre ľudí s parodontitídou a pre ľudí, ktorí trpia bruxizmom (škrípaním zubov).