Hľadáte kvalitnejšiu starostlivosť, trápi vás bolesť zuba, chýbajúce zuby, alebo nie ste spokojný/spokojná s estetikou vášho úsmevu? Cesta za novým úsmevom začína vstupným vyšetrením!

Prvý krok k zdravému a krásnemu úsmevu je vstupné vyšetrenie

Stačí sa len objednať na vstupné vyšetrenie a nechať to na tých najlepších. Počas vstupného vyšetrenia vám stomatológ urobí komplexné vyšetrenie chrupu, pričom môže objaviť skryté kazy a zápaly, ktoré ohrozujú nielen zdravie vašej ústnej dutiny, ale oslabujú aj vašu imunitu. Po komplexnom vyšetrení vám náš špecialista v spolupráci s personálnou koordinátorkou odporučí ďalší postup liečby a naplánujete si ďalšie potrebné vyšetrenia.

Z čoho pozostáva vstupné stomatologické vyšetrenie?

Zhodnotenie chrupu

Základné zhodnotenie stavu chrupu pacienta.

RTG snímky zubov

Ak pacient neprinesie svoje RTG snímky, nie staršie ako 3 mesiace, urobíme RTG a CT scan. Tieto snímky si pacient hradí.

Odporučenie ďalšieho postupu

Na základe týchto vyšetrení vám náš stomatológ v spolupráci s personálnou koordinátorkou dôkladne naplánuje celý postup liečby a aj cenu.

Kto môže toto vstupné vyšetrenie u stomatológa zadarmo využiť?

Každý nový pacient, ktorý sa objedná na jednu z našich pobočiek.

Vstupné vyšetrenie zadarmo sa nevzťahuje na pacientov mladších ako 18 rokov.

Neodkladajte si úvodné vyšetrenie u stomatológa. Ak chcete predísť bolesti zubov alebo by ste ich chceli esteticky upraviť, je čas na návštevu zubára. Nepremeškajte úvodnú vstupnú prehliadku u nás zadarmo!

Objednajte sa