ako vyrovnat zuby bez strojceka

Krásny chrup bez nedokonalostí. Oživte svoj úsmev bielymi plombami, ktoré splynú s Vašimi zubami, alebo vymeňte staré amalgánové plomby za nové, biele výplne.  Zverte sa do rúk špičkovým odborníkom s dlhoročnými skúsenosťami z našej kliniky.

Fotokompozitbiela plomba si vytvára pevnú väzbu na zubné tkanivá, farebne ich dokáže výborne napodobniť a je takmer rovnako pevný, ako pôvodný zub. V porovnaní so staršími výplňami z amalgámu, pod ktorými sa zvykol tvoriť kaz, je biela výplň bezpečnejšia a stabilnejšia.  

Biele výplne nie sú pre chrup človeka toxické a nespôsobujú vyššiu kazivosť zubov, preto sú dokonalým riešením aj pre Vás.

Fotokompozit – biela výplň zuba

  • Neviditeľné a šetrné riešenie pre Vaše zuby.
  • Zdravý zub zachováme a ochránime.
  • Možnosť dosiahnuť rovnaký odtieň plomby ako pôvodný chrup. 
  • Pri správnej starostlivosti vydrží biela výplň vyše 10 rokov.
  • Šetrná k zubným tkanivám – odvŕta sa len potrebnú časť zuba. 
  • Prakticky ihneď po ošetrení môžete piť a jesť bez obmedzení.
  • Rýchly, minimálne invazívny zákrok.

 

objednať sa

ako vyrovnat zuby bez strojceka

Zavedenie kompozitu na našej klinike

1Úvodná konzultácia

Kontaktujte nás telefonicky alebo mailom a my sa Vám ozveme. Objednáme Vás na úvodnú konzultáciu k stomatológovi, ktorý zodpovie Vaše otázky o fotokompozite – bielych výplniach. Každý zubný problém je individuálny, preto posudzujeme každý prípad individuálne osobne na vstupnej prehliadke.

2Vyhotovenie bielej výplne

Výplň zhotovujeme v prirodzenom odtieni, aby čo najviac splynul k Vášmu chrupu a v tvare, ktorý kopíruje zub. Ide o minimálne invazívny zákrok – vždy odvŕtame len nevyhnutnú časť zuba, ktorá bola postihnutá zubným kazom.

 

Bezplatná konzultácia

Chcete sa dozvedieť všetko o bielych výplniach a ich cene? Objednajte sa k nám na úvodnú konzultáciu, ktorá je ZADARMO. Naši odborníci Vám ochotne zodpovedia všetky Vaše otázky a predstavia Vám najväčšie výhody bielych výplní.

 

Objednajte sa na bezplatnú konzultáciu

Najčastejšie otázky o fotokompozite

V porovnaní s amalgámovými výplňami sú drahšie, avšak estetickejšie a bezpečnejšie.

Dostavba zubov je veľmi šetrný zákrok, ktorý nepoškodzuje zubné tkanivá a sklovinu, preto si opravený chrup nevyžaduje žiadne zmeny v zubnej starostlivosti.

Sklovina je zachovaná v celej hrúbke, takže v budúcnosti sú možné ďalšie úpravy zubov. Výhodou je aj nižšia cena oproti keramickým fazetám.

Je to absolútne šetrné ošetrenie bez anestézie a injekcií.

Výplň by mala pri dobrej ústnej hygiene vydržať niekoľko rokov.