ako vyrovnat zuby bez strojceka

Dokonalý chrup v každom veku. Doprajte si krásny úsmev bez chybičiek, navštívte profesionálov, ktorí Vám pomôžu so zubnými problémami a zbavia vás ich raz a navždy. Vynovené zuby bez jediného kazu a plomby. Bezchybný efekt zubov je na dosah – keramické výplne sú tým správnym riešením, ak túžite po špičkovom chrupe. 

Estetické hľadisko nie je jediné, ktoré zohráva úlohu pri voľbe keramických výplní. Ich výhodou je tiež to, že ide o veľmi kvalitný materiál s vlastnosťami, ktoré sa najviac približujú pôvodným zubným tkanivám. 

Keramické výplne na našej klinike

  • Najprirodzenejšie výplne zubov.
  • Náhrada pôvodného chrupu alebo časti zuba.
  • Funkcia a vzhľad keramických výplní na nerozoznanie od pôvodných zubov
  • Stačí jedna návšteva zubára.
  • Rýchly termín na konzultáciu a ošetrenie.
  • Expresný bezbolestný zákrok.

 

objednať sa

ako vyrovnat zuby bez strojceka

Priebeh zákroku – nasadenie keramických výplní

1Vstupná konzultácia

Zavolajte nám alebo napíšte a my sa postaráme o všetko ostatné. Objednáme Vás na úvodnú konzultáciu k stomatológovi, ktorý zodpovie všetky Vaše otázky o keramických výplniach.

2Zákrok

Po dohode, že máte záujem práve o keramické výplne, je nutné pripraviť chrup na nasadenie a vytvorenie keramickej výplne. Odvŕta sa len najnutnejšia časť zuba a urobí sa sken ústnej dutiny. Je nutné zvoliť správny odtieň výplne. Následne je vymodelovaná keramická výplň, ktorú stomatológ nasadí do úst. Ide o veľmi rýchly a jednoduchý zákrok.

3Výdrž keramickej výplne

Správne zhotovená a nasadená keramická výplň vydrží aj niekoľko desiatok rokov. Samozrejme si to žiada pravidelné zubné kontroly a dobrú domácu starostlivosť o výplň.

 

Bezplatná konzultácia

Chcete sa o výhodách a cene keramických výplní dozvedieť viac? Objednajte sa k nám na úvodnú konzultáciu ZADARMO. Naši odborníci Vám zodpovedia všetky Vaše otázky a vysvetlia, ako prebieha zákrok.

 

Objednajte sa na bezplatnú konzultáciu

Najčastejšie otázky o keramických výplniach

Ceny jednotlivých zákrokov nájdete v našom cenníku, avšak radi Vám ich upresníme, aj s ohľadom na konkrétny stav Vašich zubov, na vstupnom vyšetrení, ktoré je zadarmo.

Pre ľudí, ktorých trápia nedokonalosti na zuboch a túžia po dokonalom úsmeve bez chybičky.

Keramická výdrž vydrží aj desať a viac rokov, a to v závislosti od starostlivosti o chrup po zákroku.

Ide o veľmi rýchly a bezbolestný zákrok – všetko je vybavené počas jednej návštevy stomatológa a keramická výplň je nasadená.