Zubné implantáty sú najprirodzenejšími a najfunkčnejšími náhradami za chýbajúce zuby. Implantáty Straumann® BLX predstavujú prvotriednu kombináciu inovatívneho dizajnu a špičkovej technológie spracovania povrchov s vysoko funkčným materiálom. Je konštruovaný tak, aby bol dosiahnutý očakávaný výsledok, a to zdokonalený chrup a efekt bezchybného úsmevu. 

Švajčiarska firma Straumann, špecializujúca sa na implantáty, si získala reputáciu vďaka svojim inovatívnym riešeniam založeným na vedeckých štúdiách. Ich dlhoročný výskum umožnil, aby implantáty Straumann lepšie a rýchlejšie zrastali s kosťou a ďasnom pacienta, čím sa stali lídrom na trhu zubných implantátov.

O implantátoch Straumann® BLX

  • Švajčiarska presnosť a kvalita s materiálom Roxolid® a povrchom SLActive®.
  • Vhodné riešenie pre bezzubých pacientov, ktorí si chcú dopriať väčší komfort, ako pri klasickej zubnej náhrade.
  • Vhodné riešenie pre pacientov s mnohopočetnou stratou zubov, ktorím výrazne vedia zlepšiť kvalitu života.
  • Vhodné riešenie pre pacientov s jedným chýbajúcim zubom, ktorí hľadajú z estetického či zdravotného hľadiska jeho plnohodnotnú náhradu.
  • Implantáty Straumann® BLX ponúkajú možnosť okamžitého zaťaženia v individuálnych prípadoch. 
  • Vhodné pre rôzne hustoty kostí.
  • Skvelá stabilita aj v mäkkej kosti.

Chcete vedieť, či ste vhodným pacientom na implantát Straumann® BLX? Príďte na konzultáciu a zistite viac. Aj vy môžete zažiť pocit ako pri vlastných zuboch už 48 hodín po implantácii.

Objednajte sa na bezplatnú konzultáciu

Priebeh nasadenia implantátov Straumann® BLX

1Vstupná konzultácia

Naši špecialisti na úsmevy prekonzultujú a zhodnotia možnosti zavedenia implantátov do vášho chrupu. Zároveň vám zodpovedia všetky otázky o implantátoch typu Straumann® BLX.

2Implantácia

Ak ste vhodným pacientom a je možné okamžité zaťaženie implantátu, do 48 hodín po implantácii Vám odovzdáme dočasnú protetickú náhradu, ktorú po čase vymeníme za finálnu a esteticky bezchybnú zirkónovú protetickú prácu.

Bezplatná konzultácia

Chcete sa o výhodách a cene implantátov Straumann® BLX dozvedieť viac? Zavolajte nám alebo vyplňte objednávkový formulár. Objednáme Vás na úvodnú konzultáciu ZADARMO.

Objednajte sa na bezplatnú konzultáciu

Najčastejšie otázky o implantátoch Straumann® BLX

Implantáty Straumann® BLX ponúkajú možnosť okamžitého zaťaženia v individuálnych prípadoch. To znamená, že na rozdiel od klasických implantátov, kde najskôr nasleduje fáza hojenia a až potom zaťaženie, odchádzate po implantácii implantátu Straumann® BLX už s plnohodnotnou náhradou vlastného zuba.

Vhodné riešenie pre bezzubých pacientov, ktorí si chcú dopriať väčší komfort, ako pri klasickej zubnej náhrade. Vhodné riešenie pre pacientov s mnohopočetnou stratou zubov, ktorím výrazne vedia zlepšiť kvalitu života. Vhodné riešenie pre pacientov s jedným chýbajúcim zubom, ktorí hľadajú z estetického či zdravotného hľadiska jeho plnohodnotnú náhradu.

Pri pravidelnom čistení kefkou a zubnou niťou môže samotná skrutka implantátu vydržať celý život, a to za predpokladu, že pacient absolvuje pravidelné preventívne prehliadky a dentálne hygieny v časovom intervale, ktorý určí daný špecialista.

1. Eliminuje komplikácie spojené s chýbajúcim zubom, ako je posun zubov do prázdneho miesta, čím chráni celkové zdravie. 2. Posilní vaše sebavedomie a s kompletným úsmevom budete vždy pripravený usmiať sa. 3. Implantáty sú dlhodobo odolné a poskytujú trvalú estetickú a funkčnú náhradu zuba. 4. Pod našou strechou vám ho zaimplantujú špičkoví odborníci, ktorí pracujú s kvalitnými materiálmi. Získate tak nielen krásny úsmev, ale aj bezpečnosť a kvalitu.