Zamilujte sa do seba!

Zubné fazety vyriešia estetické aj funkčné nedostatky. Či už vás trápia krivé, oslabené, odštiepené či zafarbené zuby, zubné fazety prezlečú váš úsmev do nových šiat. A vy sa môžete slobodne usmievať.

Fazeta je jednoduché, rýchle a neinvazívne ošetrenie v prípade, že ste prišli o časť svojho zubu. Ide o estetickú jemnú škrupinku z keramiky, ktorá je na nerozoznanie od vlastného zubu. Ide o rýchly a jednoduchý zákrok, ktorý sa najčastejšie využíva z estetických dôvodov.

Korunky

Dentálna korunka je vyrobená z keramického alebo kovokeramického materiálu. Je fixnou a hlavne pevnou zubnou náhradou, ktorá je nasadená na váš poškodený zub. Predstavuje nielen estetický, ale aj oporný plášť vášho noveného úsmevu. Zubná korunka sa vyrába v našom modernom laboratóriu, kde ju buď vytvoríme pomocou 3D CAD-CAM technológie alebo ju ručne vymodelujeme na mieru každému pacientovi.

Implantológia

Stačia tri návštevy

1

Prvým krokom je úvodná návšteva a konzultácia. Náš stomatológ zhodnotí stav vašich zubov, posúdi či ste adekvátny adept na zubné fazety a ak áno spoločne vyberiete ich vhodný odtieň.

2

Počas druhej návštevy vám bezbolestne pripravíme zub na nasadenie fazety. Príprava spočíva vo veľmi jemnom obrúsení zubu, iba 0,2 mm. Následne zhotovíme odtlačky, ktoré sú podkladom pre vytvorenie trvalej fazety. Kým vám nasadíme originál fazetu vyrobenú na mieru zastúpi ju dočasná.

3

Vďaka nášmu laboratóriu už na druhý deň máte pripravenú originál fazetu. Počas poslednej návštevy sa nasadí a vy si môžete užívať váš nový úsmev.

Otázky a odpovede:

Kompozitná fazeta: je vyrobená z kompozitného materiálu a môže byť umiestnená lekárom hneď (zastavaná v ústach)

E – Max zubná fazeta: môže byť vyrobená zubným technikom v zubnom laboratóriu a neskôr nasadené na zub pomocou zubného cementu.

Pre ľudí s paradontitídou

Pre ľudí, ktorí trpia bruxizmom, t. j. škrípaním zubov