Zamilujte sa do seba!

Zubné fazety vyriešia estetické aj funkčné nedostatky. Či už vás trápia krivé, oslabené, odštiepené či zafarbené zuby, zubné fazety prezlečú váš úsmev do nových šiat. A vy sa môžete slobodne usmievať.

Fazety na zuby sú bezbolestným riešením pre krásny úsmev

Keramické zubné fazety sú jednoduchým, rýchlym a neinvazívnym riešením ošetrenie v prípade, že ste prišli o časť svojho zubu, alebo nie ste spokojný s jeho vzhľadom. Ide o tenkú vrstvu porcelánu, ktorá sa prilepí na prednú stranu zuba podobne, ako sa lepia umelé nechty. Fazety esteticky upravia zuby do želaného tvaru a ideálneho postavenia a dokonca dokážu prekryť aj úzku medzeru medzi zubami. Ošetrenie je bezbolestné, zuby po ňom vyzerajú prirodzene a zostávajú vitálne.

Pevné a odolné fazety na zuby

Fazetové škrupinky sú tenké iba necelý milimeter, napriek tomu sú však veľmi pevné a odolné. Ich životnosť závisí od použitého materiálu a dodržiavania správnych hygienických zásad. Niekomu vydržia viac ako 20 rokov, niekomu 5. Avšak ak by vám fazeta praskla my vám ju jednoducho a bez zbytočného čakania vymeníme za novú.

Implantológia

Stačia tri návštevy pre krajší úsmev

1

Prvým krokom je úvodná návšteva a konzultácia. Náš stomatológ zhodnotí stav vašich zubov, posúdi či ste adekvátny adept na zubné fazety a ak áno spoločne vyberiete ich vhodný odtieň.

2

Počas druhej návštevy vám bezbolestne pripravíme zub na nasadenie fazety. Príprava spočíva vo veľmi jemnom obrúsení zubu, iba 0,2 mm. Následne zhotovíme odtlačky, ktoré sú podkladom pre vytvorenie trvalej fazety. Kým vám nasadíme originál fazetu vyrobenú na mieru zastúpi ju dočasná.

3

Vďaka nášmu laboratóriu už na druhý deň máte pripravenú originál fazetu. Počas poslednej návštevy sa nasadí a vy si môžete užívať váš nový úsmev.

Otázky a odpovede o zubných fazetách:

Kompozitná fazeta: je vyrobená z kompozitného materiálu a môže byť umiestnená lekárom hneď (zastavaná v ústach)

Max zubná fazeta: môže byť vyrobená zubným technikom v zubnom laboratóriu a neskôr nasadené na zub pomocou zubného cementu.

Pre ľudí s paradontitídou

pre ľudí, ktorí trpia bruxizmom, t. j. škrípaním zubov