Estetické zákroky

 

Estetickú dentálnu starostlivosť odporúčame pre vaše vlastné pohodlie, dnes však omnoho viac ako v minulosti platí, že je aj nevyhnutnosťou. Rozhoduje totiž o dojme, ktorý vďaka svojmu dokonalému úsmevu urobíte.

Estetická dentálna starostlivosť siaha od drobných výplní až po komplexné vylepšenia. Na úpravu predných plôch zubov sa používajú fazety, ale ak hľadáte jednoduché riešenie väčších problémov, môžu nimi byť korunky alebo mostíky.

Azda najviditeľnejším a najobľúbenejším druhom estetickej starostlivosti je bielenie zubov.

Bielenie zubov. Prečo je také obľúbené?

Naše renomé je pre nás kľúčové a tak pracujeme iba s najlepšími a pri práci používame najlepšiu technológiu, ktorá je k dispozícii. Na bielenie zubov preto používame systém Beyond Whitening od amerického výrobcu Beyond Dental & Health.

V rámci zákroku vám zuby najprv skontrolujeme a potom je čas na dentálnu hygienu. Počas nej odstránime zubný povlak, kameň a pigmentové škvrny. Súčasťou dentálnej hygieny je aj fluoridácia zubov, zároveň vám však aj vysvetlíme, ako sa sami o svoje zuby najlepšie postaráte. No a potom sme už pripravení na samotní zákrok.

Najprv vám ochrannou silikónovou vrstvou potrieme ďasná, potom vám na predné plochy zubov nanesieme bieliaci gél a následnej ich osvietime akceleračnou lampou. Keďže ide o dôležitú časť zákroku, musíme ju trikrát zopakovať, celá procedúra však aj tak netrvá viac ako hodinu. Posledným krokom je nanesenie fluoridovej pasty na chrup.

 Po aplikácii bielenia  nasledujúcich 48 hodín odporúčame pacientom aby sa vyhýbali sfarbujúcim potravinám a nápojom a  taktiež fajčeniu. 

Naše služby

 Hlasujte za
Miss Úsmev a
vyhrajte!