Vytvoríme vám dokonalý chrup v rámci jedného zákroku.

Usmievajte sa bez obmedzení

Ak ste prišli o väčšiu časť alebo všetky svoje zuby systém osadenia zubných implantátov ALL ON je určený práve pre vás. Metódy ALL ON 4 alebo ALL ON 6 poskytujú našim zákazníkom rýchle a kompletné riešenie pre rekonštrukciu celého chrupu.

V čom spočíva metóda ALL ON 4 a ALL ON 6?

ALL ON 4 je náhrada horných i spodných zubov, ktorá je uchytená na štyroch implantátoch a umiestnená do čeľuste pacienta. Tým je zabezpečená podpora pre nový zubný oblúk. Všetky štyri implantáty sú vložené rýchlo a bezbolestne počas jedného sedenia. Na implantátoch je upevnená pevná náhrada pozostávajúca z dvanástich členov (zubov). Pri metóde ALL ON 6 je vložených šesť implantátov, ktoré poslúžia na uchytenie celého radu zubov a tým sa zabezpečí väčšia stabilita.

Jednoduché riešenie zubnej náhrady

Aký je rozdiel medzi ALL ON a mini implantátmi? Na mini implantáty sa upevňuje odnímateľná zubná protéza. Systém ALL ON využíva neodnímateľnú fixnú náhradu – zubný mostík, ktorý ponúka pacientovi pevnejšiu fixáciu.

Objednajte sa

Stačia tri kroky

1

Pri prvej návšteve vám urobíme RTG snímok, vďaka ktorému získame presný prehľad o aktuálnej situácii. Vypracujeme predbežný liečebný plán a spoločne si prejdeme presný postup rekonštrukcie vášho nového chrupu.

2

Pri druhej návšteve nasleduje samotný zákrok. Ten prebieha pod lokálnou anestézou, takže sa bolesti nemusíte obávať. V prípade potreby je tiež k dispozícii celková anestéza. Implantológ vám najprv do čeľustí zaimplantuje titánové skrutky, potom na ne umiestni prechodnú nadstavbu, na ktorú sa nasadí dočasná protéza.

3

Na tretej návšteve vám vymeníme dočasnú protézu za fixný kovokeramický mostík alebo fixnú živicovú protézu, ktorá sa pevne uchytí na implantáty. A váš nový úsmev je na svete.