Usmievajte sa bez obmedzení. Vytvoríme Vám dokonalý chrup v rámci jedného zákroku. Ak ste prišli o väčšiu časť, prípadne o všetky svoje zuby, systém osadenia zubných implantátov ALL ON je určený práve pre Vás. Metódy ALL ON 4 alebo ALL ON 6 poskytujú pacientom rýchle a kompletné riešenie, ako možno bez problémov zrekonštruovať celý chrup.

ALL ON 4 je náhrada horných a spodných zubov, ktorá je uchytená na štyroch implantátoch a umiestnená do čeľuste pacienta. Tým je zabezpečená podpora pre nový zubný oblúk. Všetky štyri implantáty sú vložené rýchlo a bezbolestne počas jedného sedenia. Na implantátoch je upevnená pevná náhrada pozostávajúca z dvanástich členov – zubov. Pri metóde ALL ON 6 je vložených šesť implantátov, ktoré poslúžia na uchytenie celého radu zubov, čím sa zabezpečí väčšia stabilita.

V čom spočíva metóda ALL ON 4 a ALL ON 6?

ALL ON 4 je náhrada horných i spodných zubov, ktorá je uchytená na štyroch implantátoch a umiestnená do čeľuste pacienta. Tým je zabezpečená podpora pre nový zubný oblúk. Všetky štyri implantáty sú vložené rýchlo a bezbolestne počas jedného sedenia. Na implantátoch je upevnená pevná náhrada pozostávajúca z dvanástich členov (zubov). Pri metóde ALL ON 6 je vložených šesť implantátov, ktoré poslúžia na uchytenie celého radu zubov a tým sa zabezpečí väčšia stabilita.

Jednoduché riešenie zubnej náhrady

Aký je rozdiel medzi ALL ON a mini implantátmi? Na mini implantáty sa upevňuje odnímateľná zubná protéza. Systém ALL ON využíva neodnímateľnú fixnú náhradu – zubný mostík, ktorý ponúka pacientovi pevnejšiu fixáciu.

Objednajte sa

Benefity ALL ON 4/6

  • Poskytnutie stabilnej a pevnej opory pre protetiku.
  • Bez ovplyvnenia zdravých zubov.
  • Implantáty sa zvyčajne neuvoľňujú a nevypadávajú.
  • Dlhá životnosť pri pravidelnej kontrole a dodržiavaní ústnej hygieny
  • Bráni strate kosti v čeľusti.
  • Podpora priľahlým zubom.

Priebeh zákroku

1Úvodné vyšetrenie

Pri prvej návšteve Vám urobíme RTG snímok, vďaka ktorému získame presný prehľad o aktuálnej situácii vo Vašej ústnej dutine. Vypracujeme predbežný liečebný plán a spoločne si prejdeme presný postup rekonštrukcie Vášho nového chrupu.

2Zákrok

Pri druhej návšteve nasleduje samotný zákrok. Ten prebieha pod lokálnou anestézou, takže sa nemusíte obávať bolesti. V prípade potreby je tiež k dispozícii celková anestéza. Implantológ Vám najprv do čeľustí implantuje titánové skrutky a potom na ne umiestni prechodnú nadstavbu, na ktorú sa nasadí dočasná protéza.

3Záverečné ošetrenie

V rámci tretej návštevy vám vymeníme dočasnú protézu za fixný kovokeramický mostík alebo fixnú živicovú protézu, ktorá sa pevne uchytí na implantáty. A Váš nový úsmev je na svete.

 

Bezplatná konzultácia

Chcete sa o zákroku ALL ON 4/6 dozvedieť viac? Zavolajte nám alebo vyplňte objednávkový formulár. Objednáme Vás na úvodnú konzultáciu ZADARMO. Naši odborníci a personálne koordinátorky Vám zodpovedia všetky otázky.

Objednať sa na bezplatnú konzultáciu

Najčastejšie otázky o ALL ON 4/6

Na zavedenie je potrebných menej implantátov a procedúra vyžaduje menej návštev, nakoľko všetky implantáty sú umiestnené v rámci jedného sedenia.

Štandardný alebo single implantát je jeden implantát zavedený do kosti, zatiaľ čo All-on-4 predstavuje štyri a All-on-6 zase šesť implantátov, ktoré sú zavedené do kosti.

Tento typ implantátov má pomerne dlhú životnosť, pokiaľ budete dodržiavať ústnu hygienu, absolvujete pravidelné kontroly a nepostihne vás žiadne závažné ochorenie, ktoré by mohlo stav implantátu alebo kosti ovplyvniť. Prax ukázala, že ich životnosť môže byť až do 30 rokov.

Počas ošetrenia sa podáva lokálne anestetikum, ktoré zabezpečuje necitlivosť. Tento zákrok teda nie je bolestivý. Po zákroku však môžete cítiť chvíľkovú nevoľnosť. Celková dĺžka hojenia trvá tri až šesť mesiacov a záleží na mnohých faktoroch, ktoré hojenie ovplyvňujú. Samotný proces hojenia už bolestivý nebýva.

Náš odborný tím lekárov robí maximum, aby nové zuby vyzerali čo najprirodzenejšie. Občas môžu nastať prípady, keď sa nedá dosiahnuť stopercentná prirodzenosť, pretože to podmienky nedovoľujú.