Zbavte sa zubných nedokonalostí raz a navždy! Vyskúšajte zubné fazety – rýchly a inovatívny spôsob, ako upraviť nedokonalosti chrupu.

Fazety na zuby sú skutočne pôsobivým riešením  – dokonale odstránia  estetické nedokonalosti chrupu. Nezáleží na tom, či sa trápite s krivými, odštiepenými alebo zažltnutými zubami, fazety váš úsmev okamžite skrášlia a vylepšia.

Keramické fazety sú tenké odolné plôšky, ktoré sa lepia na prednú stranu zuba za účelom korekcie tvaru alebo zafarbenia chrupu. Je to neinvazívny zákrok, pri ktorom zuby nijako netrpia a následne vyzerajú celkom prirodzene.

Keramické zubné fazety – dokonalé riešenie pre žiarivý úsmev

  • Ochrana chrupu pred zafarbením a poškodením.
  • Stály odtieň keramických faziet.
  • Fazety sú veľmi odolné – vydržia v priemere od 5 do 20 rokov.
  • Zubné fazety pôsobia maximálne prirodzene.
  • Garancia okamžitej výmeny v prípade poškodenia fazety.
  • Dostupné sú aj fazety bez nutnosti brúsenia.

Priebeh zákroku – všetko dôležité o keramických fazetách

1Vstupná konzultácia

Kontaktujte nás a my sa postaráme o všetko ostatné. Objednáme vás na úvodnú konzultáciu k odborníkovi, ktorý zodpovie všetky vaše otázky o fazetách.

2Úvodné vyšetrenie

Stomatológ zhodnotí stav vášho chrupu a určí, či ste vhodný adept na zubné fazety. Ak áno, spoločne zvolíme odtieň keramických faziet, ktorý sa vám bude hodiť.

3Príprava na zákrok – brúsenie zuba a vytvorenie odtlačkov

Najprv zuby pripravíme na bezbolestné nasadenie keramickej fazety. Príprava spočíva v jemnom zbrúsení zuba. Následne sa robia odtlačky, ktoré sú podkladom pre vytvorenie stálej fazety. Pokiaľ nebude zhotovená trvalá fazeta, nasadíme vám dočasnú náhradu.

4Nasadenie keramických faziet

Počas poslednej návštevy vám stomatológ nasadí trvalé keramické fazety. Potom už ostáva len tešiť sa z krásneho žiarivého úsmevu.

Vstupné vyšetrenie zadarmo

Chcete sa o výhodách a cenách keramických faziet dozvedieť viac? Objednajte sa k nám na úvodnú konzultáciu ZADARMO. Naši špecialisti vám radi zodpovedia všetky otázky a vysvetlia vám, ako zákrok prebieha a posúdia, či ste vhodným kandidátom na celokeramické fazety.

Objednajte sa na bezplatnú konzultáciu

Najčastejšie otázky o keramických fazetách

Zubné fazety vyriešia estetické a funkčné nedostatky chrupu (krivé, oslabené, odštiepené a zafarbené zuby). Keramické zubné fazety sú jednoduchým, rýchlym a neinvazívnym riešením v prípade, že ste prišli o časť zuba, prípadne nie ste spokojní s jeho vzhľadom. Ide o tenkú vrstvu porcelánu, ktorá sa prilepí na prednú stranu zuba podobne, ako sa lepia umelé nechty.

Kompozitná fazeta je vyrobená z kompozitného materiálu a môže byť umiestnená lekárom hneď (zastavaná v ústach). Max zubná fazeta môže byť vyrobená zubným technikom v zubnom laboratóriu a neskôr nasadená na zub pomocou zubného cementu.

Odtieň fazety sa čo najviac prispôsobuje Vašej prirodzenej farbe zubnej skloviny.

O cene faziet Vás radi informujeme osobne na našej klinike.