Krásny chrup pre dobrý pocit. Vieme, že Vám záleží na tom, aby bol Váš chrup nielen zdravý, ale aby vyzeral aj esteticky a prirodzene.

Krásny chrup pre váš dobrý pocit

Naším spoločným cieľom je prirodzená krása zubov a tá spočíva v dokonalosti a symetrii. Naši špecialisti Vám radi ponúknu rôzne možnosti a riešenia pre skrášlenie vašich zubov. V rámci služieb estetickej stomatológie vykonávame zákroky od malých plomb až po veľké protetické práce, na ktoré slúži naše špecializované zubno-technické laboratórium.

Princípy estetickej stomatológie na našej klinike

Ďalšie zákroky závisia od aktuálnej kondície Vášho chrupu.

Nechajte si vylepšiť váš chrup

Cieľom estetickej stomatológie nie je, aby Váš chrup neprirodzene žiaril. Samozrejme, estetické práce musia byť oku lahodiace a vykonané na najvyššej profesionálnej úrovni, zároveň však každý zásah musí ladiť s okolitými vlastnými zubami. Pre nás je prioritou, aby si nikto zásah do Vášho chrupu nevšimol a mohol sa sústrediť len na dojem z jeho nenápadnej dokonalosti.

Bezplatná konzultácia

Chcete sa o výhodách a cene estetickej stomatológie dozvedieť viac? Zavolajte nám alebo vyplňte objednávkový formulár. Objednáme Vás na úvodnú konzultáciu ZADARMO. Naši odborníci a personálne koordinátorky Vám zodpovedia všetky otázky a vysvetlia Vám, aké možnosti estetickej stomatológie ponúkame na našej klinike.

Objednajte sa

Najčastejšie otázky o estetickej stomatológii

Zubné korunky (zirkón, keramika), zubné fazety, biele výplne (fotokompozit), zubné mostíky a bielenie.

Vždy dbáme na to, aby boli zákroky čo najmenej nepríjemné, vo väčšine prípadov sú úplne bezbolestné.

Fazety sa spájajú s estetickou stomatológiou a sú vhodné pre každého, kto nie je spokojný so svojím úsmevom. Zubné fazety sú vhodné najmä, ak máte krivé zuby, zafarbené zuby alebo škvrny na predných zuboch, nerovný povrch zubov, prasklinky a iné defekty, odštiepený kúsok zuba, medzierku medzi zubami, prípadne Vám zuby rastú nerovnomerne.

Ide o viacero rôznorodých zákrokov a ošetrení, preto je vhodné pozrieť si cenník jednotlivých zákrokov, prípadne sa obrátiť na naše koordinátorky a zistiť, čo Vás presne zaujíma.