Estetická stomatológia

Čo je estetická stomatológia?

Estetická stomatológia je jeden z nových, avšak prudko sa rozvíjajúcich odborov stomatológie. Našim klientom totiž čoraz viac záleží na tom, aby ich chrup bol nielen zdravý, ale aby aj vyzeral prirodzene. Práve o to sa estetická stomatológia postará.

Čo všetko estetická stomatológia zahŕňa?

Keďže cieľom je krása a tá spočíva v dokonalosti a symetrii, ku estetickej stomatológii pristupujeme individuálne v závislosti od potrieb a predstáv klienta. Zákrok tak môže zahŕňať čokoľvek od malých plômb až po veľké protetické práce, na ktoré slúži naše špecializované zubotechnické laboratórium.

Aký je efekt estetickej stomatológie?

Azda vás trochu prekvapíme, ak povieme, že cieľom estetickej stomatológie nie je, aby váš chrup žiaril, naopak. Samozrejme, estetické práce musia byť oku lahodiace a vykonané na najvyššej profesionálnej úrovni, zároveň však každý zásah musí splývať s okolitými vlastnými zubami.

Prečo estetickú stomatológiu odporúčame?

Estetická stomatológia je dôležitá práve preto, aby si nikto žiaden zásah do vášho chrupu nevšimol a každý sa mohol sústrediť len na dojem z jeho nenápadnej dokonalosti. Je v našej moci jednoducho napraviť to, čo príroda stvorila s drobnými vadami, ale najmä postarať sa o váš dobrý pocit.

Naše služby