Splňte si sen o dokonalom úsmeve a dodajte vášmu úsmevu novú iskru.

Predovšetkým dbáme na zdravie

Pred zákrokom odporúčame absolvovať profesionálnu dentálnu hygienu, aby bol efekt čo najžiarivejší. Z nespočetných značiek na trhu pre ambulantné bielenie používame Beyond Whitening systém od americkej firmy Beyond Dental & Health, ktorá sa osvedčila vďaka svojej efektívnosti a citlivosti k zubom.

Pre bielenie v domácom prostredí používame značku Philips Zoom NiteWhite Maximum white, pre tých ktorý uprednostňujú bielenie počas spánku.

Dentálna hygiena

Ako prebieha ambulantné bielenie zubov?

Začneme tým, že vám na ďasná aplikujeme ochranný silikón. Na plochu predných zubov potom nanesieme bieliaci gél a ošetrené zuby osvetľujeme akceleračnou lampou. Táto časť zákroku je mimoriadne dôležitá, preto sa procedúra zvyčajne trikrát opakuje.

Úsmev po bielení zubov, ktorý má iskru

Počet opakovaní je u každého pacienta individuálny závisí od kondície zubnej skloviny či citlivosti zubov. V poslednom kroku nanesieme na váš vybielený chrup fluoridovú pastu. Po bielení odporúčame pacientom vydržať 48 hodín bez fajčenia či konzumácie sfarbujúcich potravín alebo nápojov.

Domáce bielenie zubov

Počas jedného sedenia pacientovi pripravíme odtlačky, z ktorých vyrobíme silikónové dlahy, do ktorých si sám pacient v pohodlí domova aplikuje bieliaci gél. Dĺžka pôsobenia počas noci je 2 až 4 hodiny. Optimálne výsledky na svojom úsmeve spozorujete už do dvoch týždňov.

Viac info