Úsmev je to, čím robíme prvý dojem. Dodáva nám sebavedomie, istotu a vďaka nemu sa cítite komfortnejšie.

Bielenie chrupu na našej klinike

  • Moderná metóda šetrná k Vášmu chrupu.
  • Oslnivý úsmev na dlhé roky.
  • Odstránenie škvŕn na zuboch.
  • Výsledok bielenia vydrží niekoľko rokov.
  • Dbáme na vaše zdravie.

 

Splňte si sen o dokonalom úsmeve a dodajte Vášmu úsmevu novú iskru. Vyskúšajte efektívne bielenie zubov bez peroxidu alebo vyleštenie chrupu. Na našej klinike Vám prinášame profesionálne bielenie zubov s predvídateľnými a stabilnými výsledkami, ktoré Vás nesklamú. 

Ako prebieha ambulantné bielenie zubov?

Pred zákrokom odporúčame absolvovať profesionálnu dentálnu hygienu, aby bol efekt bielenia zubov čo najžiarivejší. Z nespočetných značiek na trhu na ambulantné bielenie používame Beyond Whitening systém od americkej firmy Beyond Dental & Health, ktorá sa osvedčila vďaka svojej efektívnosti a citlivosti k zubom.

Na bielenie v domácom prostredí používame značku Philips Zoom NiteWhite Maximum white, pre tých, ktorí uprednostňujú bielenie počas spánku.

Ambulantné bielenie zubov

Samotné bielenie chrupu začneme tým, že Vám na ďasná aplikujeme ochranný silikón. Na plochu predných zubov potom nanesieme bieliaci gél a ošetrené zuby osvetľujeme akceleračnou lampou. Táto časť zákroku je mimoriadne dôležitá, preto sa procedúra zvyčajne trikrát opakuje.

Záverečná fáza bielenia

V poslednom kroku nanesieme na Váš vybielený chrup fluoridovú pastu. Po bielení odporúčame pacientom vydržať 48 hodín bez fajčenia či konzumácie sfarbujúcich potravín a nápojov.

Počet opakovaní bielenia

Počet opakovaní bielenia je u každého pacienta individuálny – závisí od kondície zubnej skloviny a citlivosti zubov.

 

Domáce bielenie zubov

Počas jedného sedenia pacientovi pripravíme odtlačky, z ktorých vyrobíme silikónové dlahy, do ktorých si sám pacient v pohodlí domova aplikuje bieliaci gél. Dĺžka pôsobenia počas noci je 2 až 4 hodiny. Optimálne výsledky na svojom úsmeve spozorujete už do dvoch týždňov.

Viac info

Bezplatná konzultácia

Chcete sa o bielení zubov na našej klinike dozvedieť viac? Vyplňte objednávkový formulár alebo nám zavolajte. Objednáme Vás na úvodnú konzultáciu ZADARMO. Naši odborníci a personálne koordinátorky Vám zodpovedia všetky otázky a vysvetlia Vám, ako u nás bielenie zubov prebieha.

Objednajte sa

Najčastejšie otázky o bielení zubov

Používame Beyond Whitening systém od americkej firmy Beyond Dental & Health, ktorá sa osvedčila vďaka svojej efektívnosti a citlivosti k zubom. Na bielenie v domácom prostredí používame značku Philips Zoom NiteWhite Maximum white. Ide o metódu pre ľudí, ktorí uprednostňujú bielenie počas spánku.

Najideálnejší stav je, ak máte všetky kazy opravené. V prípade, že máte zub poškodený, kaz sa len zväčšuje a do zubu sa dostávajú baktérie.

Každá zubná náhrada, ktorá je zhotovená v laboratóriu zubného technika, má svoje zafarbenie. Bielenie zubov Vám teda zubnú náhradu nevybieli. Avšak je možné náhradu profesionálne očistiť od nánosov a povlakov, a to v rámci pravidelnej ústnej hygieny.

Ceny bielenia chrupu nájdete prehľadne zobrazené v našom cenníku, prípadne kontaktujte naše personálne koordinátorky, ktoré Vám poskytnú detailné informácie.