20.01.2021

Koľko stoja nové zuby?

Asi najčastejšie kladená otázka, ktorá denne pristáva v našich schránkach.

Zuby ako také, problémy s nimi, či už funkčné, estetické alebo zdravotné trápia mnohých z nás. Často sa stretávame s rôznymi druhmi úrazov, ale aj inými prípadmi, kedy žiaľ pacient prišiel o svoje zuby zo zdravotných alebo iných dôvodov. Aj estetický problém, akým môže byť postavenie zubov, nevyhovujúci tvar či farba, môže taktiež nepriaznivo ovplyvňovať kvalitu života a sebavedomie pacienta. Toto všetko u nás rieši tím skúsených stomatológov na dennej báze.


No a koľko teda stoja nové zuby? Už podľa vyššie spomenutých prípadov vám je určite jasné, že každý prípad je veľmi individuálny. Drobné nerovnosti v úsmeve, nevyhovujúci tvar a odtieň zubov sa dá jednoducho a veľmi rýchlo vyriešiť fazetami, vďaka ktorým môžete mať nový úsmev už o 24 hodín. Problematické postavenie zubov, skrížene či väčšie medzery sa zase dajú jednoducho vyriešiť neviditeľným alebo klasickým zubným strojčekom. No a v prípade, že sa jedná o zuby chýbajúce, pokazené alebo celkovú rekonštrukciu chrupu, sú jednoznačným a najlepším riešením zubné implantáty, na ktoré následne nasádzame mostíky alebo korunky.


Investícia do nových zubov sa mnohým môže zdať pomerne vysoká. Práve preto sa niektorí pacienti môžu dlhšie rozhodovať. Tu je však na mieste položiť si otázku „ Aká je cena za moje zdravie?“ Odkladanie problému na neskôr ho totiž môže aj nenávratne zhoršiť a poškodiť aj celkové zdravie človeka. Navyše zuby ovplyvňujú aj vaše zdravie či kvalitu života a sú s vami už na celý život.

Riešení je teda mnoho a odpovede na otázku: „Koľko stoja nové zuby?“ sú v konečnom dôsledku rôzne. My Vám však odpoveď dať vieme😊 Objednajte sa k nám. Aktuálne u nás prebieha časovo limitovaná ponuka na bezplatné vstupné vyšetrenie pre všetkých nových pacientov, kde Vám po diagnostikovaní stavu chrupu presne určíme postup, časový harmonogram a aj cenu pre Vás.

Máte otázku? Kontaktujte nás, pomôžeme vám nájsť správnu odpoveď a najvhodnejšie riešenie.

Zavolajte nám Napíšte nám