06.09.2023

Celková Rekonštrukcia Úsmevu: Ako sme Pomohli Pacientke Znovu Zažiariť

Aký bol prvý krok?

Pacientka prišla s požiadavkou na celkovú rekonštrukciu úsmevu, pretože nebola spokojná s jeho estetikou a staršie protetické práce začali zlyhávať, čím jej bránili v sebavedomom usmievaní sa na svoje okolie.

Táto premena úsmevu začala BEZPLATNÝM VSTUPNÝM VYŠETRENÍM, na ktorom sme skontrolovali stav jej chrupu a prekonzultovali s ňou jej predstavu o dokonalom úsmeve s lekárom. Následne Dr. Slaštan spolu s personálnou koordinátorkou navrhli liečebný plán pre celkovú rekonštrukciu jej úsmevu.

premena usmevu,kompletna rekonstrukcia chrupu
Chrup pacientky pred rekonštrukciou
Ako sme postupovali?

Svoju premenu pacientka začala ošetrením zubných kazov a reendodontickými procedúrami, aby bol jej chrup 100% zdravý a pripravený na nasadenie protetických prác.

Po ukončení predprotetických príprav sme prešli k výmene starých protetických prác, ktoré boli vykonané v menšom rozsahu, v rôznych časoch a z rôznych materiálov, čo ovplyvňovalo ich estetiku a bránilo pacientke v sebavedomom úsmeve. Dr. Slašťan v tomto prípade zvolil kombináciu zirkónových koruniek, mostíka, emax faziet a koruniek.

Pri tejto rekonštrukcii úsmevu, rovnako ako pri každej inej, náš tím dbal na dosiahnutie 100% dokonalého, ale prírodného vzhľadu finálneho úsmevu. Preto sme všetky protetické práce vykonali v našom internom špecializovanom laboratóriu, kde za ich kvalitou a dokonalým prírodným vzhľadom stál náš zubotechnický tím pod vedením technika Daniela Šulana.

Pacientka tak nakoniec odchádzala z našej ambulancie s najväčším uspokojením a novým dokonalým úsmevom, ktorým môže očarovať svoje okolie.

Chrup pacientky po rekonštrukcii
Túžite aj vy po novom úsmeve?

Investujte do svojho sebavedomia a objednajte sa na bezplatné vstupné vyšetrenie. Radi s vami prekonzultujeme vaše predstavy a navrhneme vám riešenie presne podľa vašich potrieb.

OBJEDNAJTE SA NA VSTUPNÉ VYŠETRENIE ZADARMO

Máte otázku? Kontaktujte nás, pomôžeme vám nájsť správnu odpoveď a najvhodnejšie riešenie.

Zavolajte nám Napíšte nám