ALL ON 4/6

Dokonalý chrup v rámci jediného zákroku

Chýba vám viac zubov, chcete sa opäť usmievať a najradšej by ste boli, ak by sa to všetko dalo vyriešiť naraz.

Máme dobré správy.  Rekonštrukcie chrupu ALL ON 4 a ALL ON 6 Vám to umožnia. 

Čo to znamená?

ALL ON 4 znamená, že všetky nové zuby sú uchytené na štyroch implantátoch. Dva z nich sú uchytené na okrajoch čeľuste a dva v strede. Na implantátoch je upevnená pevná protéza pozostávajúca z dvanástich častí. Na uchytenie celého radu zubov teda často krát stačia štyri implantáty.

To isté platí aj pri ALL ON 6, akurát s tým rozdielom, že namiesto štyroch pri tejto metóde používame šesť implantátov. Použitie metódy ALL ON 6 je niekedy nevyhnutné kvôli povahe zákroku a taktiež stavu pacienta . Dôležité je, že ALL ON 6 poskytuje vášmu chrupu väčšiu silu a stabilitu a rovnako stimuluje a posilňuje aj vašu čeľusť.

Zákrok

No a čo sa týka samotného zákroku, stačia dve návštevy.

Pri prvej návšteve vám urobíme röntgenový snímok, vďaka ktorému získame presný prehľad o aktuálnej situácii. Vypracujeme Vám predbežný liečebný plán a povieme si presný postup rekonštrukcie chrupu. Samotný zákrok prebieha pod lokálnou anestéziou, takže sa bolesti obávať nemusíte, v prípade potreby je k dispozícii aj celková anestézia.

Implantológ vám najprv do čeľustí zaimplantuje titánové skrutky, potom na ne umiestni dočasnú nadstavbu, na ktorú sa nasadí dočasná protéza.

Pri druhej návšteve dočasnú zubnú protézu nahradí fixná živicová protéza, ktorá sa pevne uchytí na implantáty a nový úsmev je na svete 🙂

 

SERVICES