Garancia kvality

Viac ako 40 ročné skúsenosti Doc. Mudr. Martina Tvrdoňa CSc. sú zárukou kvality vykonávaných zákrokov všetkých lekárov pod jeho dohľadom. Každý jeden stomatológ na našej klinike je špičkový odborník vo svojom zameraní. Tento tím odborníkov Vám po zverení sa do jeho rúk zaručí jedinečný punc zdravých zubov.

Dental phobia

Robíme všetko preto, aby ste sa počas návštevy cítili príjemne, napriek tomu sú však medzi vami takí, ktorí majú z návštevy stomatológa naozaj strach. Čo je horšie, môžu dokonca trpieť fóbiou, ktorú je ťažké prekonať.

5 KROKOV NA PREKONANIE STRACHU

Robíme všetko preto, aby ste sa počas návštevy cítili príjemne, napriek tomu sú však medzi vami takí, ktorí majú z návštevy stomatológa naozaj strach. Čo je horšie, môžu dokonca trpieť fóbiou, ktorú je ťažké prekonať.

Tu je 5 krokov, ktoré Dr. Martin robí preto, aby ste svoj strach prekonali.

1ENTONOX, TIEŽ ZNÁMY AKO SMIEŠNY PLYN

Oficiálne sa nazýva oxid dusný, my ho voláme Entonox a vy ho môžete poznať ako smiešny plyn. Nazvať ho môžeme akokoľvek, účinok má vždy rovnaký. Práve vďaka Entonoxu strach aj úzkosť rýchlo zmiznú. Entonox je veľmi efektívny a kvôli tomu, čo dokáže, je medzi stomatológmi aj ich klientmi veľmi obľúbený. Nemáte sa čoho báť – jeho účinky zmiznú krátko po tom, ako sa váš zákrok skončí!

2NÁŠ TÍM

Nezáleží len na tom, či sa o vás starajú profesionáli a perfekcionisti, ale aj na tom, či dokážu hladko a s ohľadom zvládať rôzne situácie, ktoré sa počas zákrokov vyskytnú. Na našej klinike si totiž uvedomujeme, aké dôležité je, aby ste sa u nás cítili naozaj pohodlne. Práve preto máme špeciálny tím, ktorý vám strach pomôže prekonať. Naša klinika investovala do toho, aby členovia nášho tímu dokázali kvalifikovane podať profesionálnu pomocnú ruku v prípade, ak to bude potrebné. Aj vďaka tomu sa naozaj nemáte čoho obávať.

3NIEČO PRE DETI

Samozrejme, vieme, že vy na naše rady nakoniec dáte a strach prekonáte, s deťmi to však až také jednoduché byť nemusí. Dohováranie vždy nestačí a ani upokojiť ich nie je vždy ľahké. Našťastie, poruke máme trik, ktorý sa volá premedikácia – práve tá ich pred zákrokom spoľahlivo upokojí. Keď im ju podáme, budú sa správať ako tie milé a zábavné deti, ktoré ste možno videli na videu na Youtube, premedikácia je však za každých okolností absolútne bezpečná a neškodná. A čo je najdôležitejšie – ušetrí im slzy a zubára sa už báť nebudú.

5ANI SI TO NEVŠIMNETE

Ak sme vás stále nepresvedčili, máme univerzálne riešenie. Celková anestéza je niekedy počas tých najzložitejších zákrokov nevyhnutná, ale je tiež dokonalým riešením pre tých, ktorí sa predsa len obávajú, že svoj strach prekonať nedokážu. Celková anestéza je vlastne jednoduchá pomôcka, vďaka ktorej rozlíšite priemernú zubnú kliniku od tej špičkovej. Nie na všetkých klinikách totiž nájdete špecialistu, ktorý je kvalifikovaný na to, aby ju podal – a my ho, samozrejme, máme. No a keď sa pre celkovú anestézu rozhodnete, máte istotu, že si doslova nič nevšimnete!
5CERTIFIKÁT DENTAL PHOBIA

Všetky kliniky ho chcú, ale získajú ho len tie najlepšie – Dental Phobia Certificate rozhodne nie je žiadna samozrejmosť. Aby sa ním akákoľvek dentálna klinika mohla hrdiť, musí splniť množstvo rôznych podmienok.

5 ROČNÁ ZÁRUKA

Čo zahŕňa 5 ročná záruka?

  • Kvalitu a trvanlivosť našej práce a použitých materiálov počas piatich rokov.

O čo všetko sa postaráme?

  • Každý člen nášho tímu odvedie bezchybnú prácu.
  • Najmodernejšie technológie a kvalitné materiály šetria Váš čas aj peniaze.
  • To všetko bezbolestne: zákroky prebiehajú v lokálnej anestéze.

Prečo 5 ročná záruka?

  • Skúsení odborníci sú zárukou profesionálneho zákroku.
  • Špičkové prístroje nám umožňujú presnú a rýchlu diagnostiku.
  • Vďaka kvalitným materiálom zaručujeme trvanlivosť koruniek, implantátov aj plomb.

Toto všetko len za pár chvíľ vášho času.

  • Pre udržanie záruky za naše práce ich prirodzene potrebujeme pravidelne kontrolovať. Navštívte nás preto 2-krát ročne na dentálnu hygienu a preventívnu prehliadku.

TOP CLINIC

Viac info