Chirurgické stomatologické ošetrenie zahŕňa široké spektrum zákrokov – počnúc extrakciou zuba cez zavedenie implantátov až po dostavby chýbajúcej kosti a iné náročné zákroky. Všetky ošetrenia prebiehajú v lokálnej alebo celkovej anestézii.

Na našej klinike vykonávame všetky zákroky, vďaka ktorým je možné zachrániť a udržať Vaše zuby zdravé a krásne. Stomatologická chirurgia dokáže efektívne vyriešiť vrodené deformácie, ale lieči aj získané ochorenia. Ide o špecializovaný odbor, ktorý sa zaoberá chirurgickými výkonmi na zuboch, čeľusti a mäkkom tkanive ústnej dutiny. Všetky nevyhnutné zákroky s pacientmi vopred konzultujeme, prečo je potrebné ich vykonať a ako to bude celé prebiehať. 

Nechajte si ošetriť zuby v našej klinike

  • Bezplatné vstupné vyšetrenie.
  • Postaráme sa o jednoduché aj náročnejšie extrakcie zuba. 
  • Zubná chirurgia je riešením v prípadoch, keď je konzervatívna neinvazívna liečba neefektívna.
  • Poskytneme Vám termín, ktorý vám vyhovuje
  • Bezbolestná stomatológia – zákroky prebiehajú v celkovej alebo lokálnej anestézii.
  • Špičkoví odborníci v odbore.

Predchádzajte bolestiam zubov

Včasné vykonanie zákroku môže byť kľúčové pre vaše zdravie. Ochorenie sa z ohniska infekcie môže rozšíriť na ďalšie orgány, ucho, oko alebo čeľustné dutiny, blízko sa nachádza aj mozog. Kľúčovou je teda spolupráca každého klienta, aby došlo k zastaveniu ochorenia ešte v ústnej dutine.

A čo zubné implantáty?

Stomatologická chirurgia sa vás môže týkať aj keď máte záujem o zubné implantáty v prípade ak Váš chrup nie je v ideálnom stave. Vtedy samotnému vloženiu implantátu predchádza dôkladná príprava, ktorá zaručí, že sa celý zákrok skončí úspešne. Potrebná môže byť chirurgická extrakcia niektorých zubov alebo štep kosti. Takáto dostavba hornej čeľuste vedie k jej posilneniu a vykonáva sa za účelom, aby následné vsadenie a prijatie implantátu prebehlo bezproblémovo.

Bezplatné vstupné vyšetrenie

Chcete sa o výhodách a možnostiach stomatologickej chirurgie dozvedieť viac? Zavolajte nám alebo vyplňte objednávkový formulár. Objednáme Vás na bezplattné vstupné vyšetrenie. Naši odborníci a personálne koordinátorky Vám zodpovedia všetky Vaše otázky a vysvetlia, aký postup v rámci stomatologickej chirurgie je pre vás vhodný.

Objednajte sa na bezplatné vstupné vyšetrenie

Najčastejšie otázky o stomatologickej chirurgii

Extrakcie zubov, amputácie, replantácie, chirurgické parodontálne terapie, excízie/ektómie a nasadzovanie implantátov.

Rozhodne je dôležité staviť na kvalitu a skúsenosti. Na našej klinike sú Vám k dispozícii špičkoví odborníci s dlhoročnou praxou, ktorí sa neustále vzdelávajú v oblasti stomatologickej chirurgie.

Na klinike Doktor Martin pacientom poskytujeme lokálnu aj celkovú anestéziu.