ako vyrovnat zuby bez strojceka

Nový, krajší úsmev je na dosah. Model nových zubov môžete mať k dispozícii doslova za pár dní. Ak túžite po dokonalom úsmeve, chopte sa príležitosti a vyskúšajte dostavbu zubov.

Estetická korekcia predných zubov fotokompozitnými dostavbami, pričom nie je potrebné brúsenie ani anestézia. Je vhodným riešením úpravy chrupu pre všetkých, ktorí majú strach z injekcií a bolestivých zákrokov. 

Dostavbu zubov odporúčame ľuďom, ktorí majú zdravé predné zuby a nepotrebujú meniť farbu zubov, ale iba dĺžku, respektíve opraviť nalomený zub.

Dostavba chrupu na našej klinike

  • Bezbolestná korekcia predných zubov.
  • Krajší úsmev bez anestézie.
  • Absencia injekcií a brúsenia chrupu.
  • Šetrný postup voči tvrdým zubným tkanivám.
  • Zubná sklovina je zachovaná v celej hrúbke.
  • Výhodou cena oproti iným kozmetickým korekciám, napr. keramickým fazetám.

 

objednať sa

ako vyrovnat zuby bez strojceka

Proces dostavby predných zubov

1Úvodná konzultácia

Kontaktujte nás telefonicky alebo mailom a my sa Vám ozveme. Objednáme Vás na úvodnú konzultáciu k stomatológovi, ktorý zodpovie Vaše otázky o dostavbe zubov. Je nutné individuálne posúdiť, aký je stav Vášho chrupu a či je pre Vás toto estetické riešenie korekcie zubov vhodné.

2Röntgen a dostavba chrupu

Nasleduje vstupné vyšetrenie a RTG chrupu. Odoberú sa Vám odtlačky predných zubov, podľa čoho sa vytvorí model. Ten sa Vám nasadí, aby ste si vyskúšali vynovené zuby a zistili, či s nimi dokážete fungovať bez obmedzení. Ak ste so všetkým spokojní a nevyskytli sa nijaké komplikácie, dochádza k finálnej dostavbe zubov. Ide o pomerne rýchly zákrok – dá sa zvládnuť aj za jeden deň.

3Kontrolné ošetrenie

Po kompletnej dostavbe zuba je pacient poučený o správnej domácej zubnej starostlivosti a dohodne sa s lekárom na kontrolnom vyšetrení.

 

Bezplatná konzultácia

Chcete sa dozvedieť všetko o dostavbe zuba a jej cene? Stačí sa objednať na úvodnú konzultáciu, ktorá je ZADARMO. Naši odborníci Vám ochotne zodpovedia všetky Vaše otázky a zrozumiteľne Vám objasnia, v akých prípadoch je dostavba predných zubov vítaným riešením a kedy je lepšie siahnuť po inej forme estetickej korekcie chrupu (fazety či zubný strojček). 

 

Objednajte sa na bezplatnú konzultáciu

Najčastejšie otázky o dostavbe zubov

Dostavba zubov sa odporúča ľuďom, ktorí majú zdravé predné zuby a nepotrebujú meniť farbu zubov, ale iba ich dĺžku. Pri strate všetkých zubov v hornej a dolnej čeľusti je najlepšou formou náhrady fixný keramický mostík.

Dostavba zubov je veľmi šetrný zákrok, ktorý nepoškodzuje zubné tkanivá a sklovinu, preto si opravený chrup nevyžaduje žiadne zmeny v zubnej starostlivosti.

Sklovina je zachovaná v celej hrúbke, takže v budúcnosti sú možné ďalšie úpravy zubov. Výhodou je aj nižšia cena oproti keramickým fazetám.

Je to absolútne šetrné ošetrenie bez anestézie a injekcií.

Nie, ide o zákrok vykonávaný bez nutnosti anestézie.