Tešte sa z krásnych zubov – začnite s vyrovnávaním zubov tu a teraz! Neviditeľný strojček je skvelou voľbou, ako si dopomôcť k dokonalému úsmevu bez obmedzení a je výbornou alternatívou klasických strojčekov na zuby.

Nepodceňujte správne usporiadanie chrupu! Ide o funkčnosť ústnej dutiny, možnosť správne artikulovať a bez problémov konzumovať všetky potraviny, ako aj o estetiku tváre.

Neviditeľný zubný strojček je komplexným riešením zubných problémov. Vďaka priehľadným dlahám je žiadanou náhradou za klasické strojčeky. Odporúčame ho všetkým, ktorí túžia po bezchybnom chrupe bez svedkov. 

Absolvujte liečbu diskrétne a bez toho, aby ostatní vedeli, že nosíte strojček na zuby. Avšak výsledok v podobe žiarivého chrupu a vyrovnaných zubov si rozhodne všimne každý.  

Neviditeľný (priesvitný) strojček na mieru

  • Priesvitné dlahy zhotovené presne na mieru
  • Garancia záruky na zákrok. 
  • Neviditeľný strojček je vhodný pre dospelých aj pre deti.
  • Maximálne šetrný k zubom a celej ústnej dutine. 
  • Žiadne obmedzenia pri jedle, rozprávaní a ďalších činnostiach.
  • Neviditeľný strojček máte na sebe aspoň 22 hodín denne.
  • Jednoduché čistenie a snímanie strojčeka.
  • Záruka dokonalého úsmevu v každom veku.

Priebeh zákroku – nasadenie neviditeľného strojčeka, výmena dláh a dĺžka liečby

1Vstupná konzultácia

Vy nám len zavolajte alebo napíšte a my sa postaráme o všetko ostatné. Objednáme vás na úvodnú konzultáciu k nášmu špecialistovi, ktorý zodpovie všetky vaše otázky o neviditeľnom strojčeku.

2Úvodné vyšetrenie

Po dohode, že máte o priesvitný strojček záujem, je nutné urobiť digitálny sken vášho chrupu. Následne vám predstavíme plán liečby, ako aj vizualizáciu, ako bude vyzerať Váš vylepšený úsmev po zosadení strojčeka.

3Liečba

Dĺžka liečby je individuálna. Všetko závisí od rýchlosti posunov zubov na plánované miesta. Počas celej doby nosenia priesvitného strojčeka sme vám k dispozícii a spoločne konzultujeme celý priebeh liečby. Výhodou je, že neviditeľný strojček si vyžaduje menej časté návštevy ambulancie ako klasický strojček, pretože priehľadné dlahy si poľahky vymeníte aj sami doma.

Bezplatná konzultácia

Chcete sa o výhodách a cene neviditeľného zubného strojčeka dozvedieť viac? Objednajte sa k nám na úvodnú konzultáciu ZADARMO. Naši odborníci vám zodpovedia všetky vaše otázky a vysvetlia, ako prebieha liečba.

Objednajte sa na bezplatnú konzultáciu

Najčastejšie otázky o neviditeľných strojčekoch

Zuby sa nám hýbu celý život a môžu sa skriviť v každom veku – podstatné však je, že ich môžeme v každom veku aj vyrovnať.

Sú ideálne pre všetky vekové kategórie. Na našej klinike denne vstupujú do liečby deti, tínedžeri, dospelí a dokonca aj ľudia vo vyššom veku.

Samotná liečba je rozdelená na viacero dláh, ktoré postupne v týždenných až dvojtýždňových intervaloch pacientovi posúvajú zuby do požadovanej polohy.

Neviditeľný strojček je vhodný na liečbu komplexných problémov s vyrovnávaním zubov a je efektívnou alternatívou fixného strojčeka. Neviditeľný strojček je omnoho pohodlnejší ako fixný strojček a pacient sa pri jeho nosení cíti komfortnejšie.